Heb je te maken (gehad) met kanker en merk je dat je wel wat meer rust kunt gebruiken? Of ben je naaste en zoek je een moment voor jezelf om op adem te komen? Dan is de mindfulnesstraining die op woensdag 9 september 2026 van start gaat in Het Parkhuys misschien wel iets voor jou.
Een diagnose of het leven met en na kanker brengt vaak een storm aan emoties en onzekerheden met zich mee. Het dagelijks leven kan daardoor ineens heel vol en vermoeiend aanvoelen. Mindfulness kan je helpen om in die hectiek een moment van rust te vinden.
Wat houdt de training in?
Tijdens deze training van acht bijeenkomsten ontdek je stap voor stap hoe mindfulness je kan ondersteunen. Samen ontdek je hoe je bewuster kunt omgaan met stress, emoties en de uitdagingen van het dagelijks leven. Het is geen ‘moetje’, maar een waardevolle investering in je eigen veerkracht en welzijn.
- Aantal bijeenkomsten: 8 bijeenkomsten van 1,5 uur
- Thuis oefenen: Reken op ongeveer 15 minuten per dag om het geleerde te integreren
- Wanneer: Start op woensdag 9 september 2026, wekelijks van 14.00 tot 15.30 uur
- Waar: Het Parkhuys, Almere
- Kosten: Vrijwillige bijdrage

Aanmelden of meer informatie
Voel je welkom om aan te sluiten en te ervaren wat mindfulness voor jou kan betekenen.
Let op: de training gaat alleen door bij voldoende deelnemers.
Wil je je aanmelden of heb je een vraag? Stuur dan een e-mail naar secretariaat@parkhuysalmere.nl.
We hopen je te mogen ontmoeten in Het Parkhuys!
#ParkhuysAlmere #Mindfulness #Kanker #LevenMetEnNaKanker #Rust #Veerkracht #Almere
